Hizmetlerimiz

15 Yıllık Tecrübemiz ile Daha Sağlıklı Gülümsemelere Kavuşmanız için Çabalıyoruz

İleri mikro periodontal cerrahide uzman hekimlerimizce sizin için ağız ve diş sağlığınıza uygun olan tedavi yöntemleri ile hizmetinizdeyiz. Siz değerli hastalarımızın mutlu gülümseyebilmesini amaçlarken sıhhatinize gereken hassasiyeti gösterebilmek için sizleri Beşiktaş şubemize bekliyoruz. Diş teli kliniğimize gelerek ya da bizi arayarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Ücretsiz Ön Muayene İçin İletişim Formumuzu Doldurarak Hemen Bize Ulaşın

Ağız ve Diş Sağlığınız İçin Sunduğumuz Hizmetler

Diş Teli Tedavisi

Diş Teli dişlerinizin yapısal olarak daha düzgün bir görünüme kavuşması artık çok kolay. İleri teknoloji tedavi yöntemlerimiz ile ağız ve çene yapınıza uygun hazırladığımız diş telleri sayesinde daha sağlıklı ağız yapısına sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. Kliniğimiz ile ilgili merak ettikleriniz için bizi aramaktan çekinmeyin.

Diş teli tedavisi hakkında daha fazla bilgi alın.

Ortodontik Tedavi

Dişlerinizde çapraşıklık, sıkışmışlık, ayrık olması veya çene problemi gibi bozukluklar mevcut ise hiç vakit kaybetmeden bir ortodonti uzmanına görünmelisiniz. Ortodonti uzmanı size ortodontik tedavi yapılıp yapılamayacağı ile ilgili bilgi verecek uzmanlıktaki diş hekimdir. Ortodontide doğru teşhis tedaviniz için önemli bir aşamadır.

Ortodontik tedavi hakkında daha fazla bilgi alın hakkında daha fazla bilgi alın.

Şeffaf Diş Telleri

Şeffaf diş telleri, diğer çeşitlere kıyasla estetik açıdan daha tercih edilen braket çeşididir. Şeffaf diş telinin ince olması onu öncelikli tercih edilir hale getirse de bakımı zor olabilmektedir. Şeffaf braketler ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

Şeffaf diş telleri hakkında daha fazla bilgi alın hakkında daha fazla bilgi alın.

Diş Teli Kliniğimizde Hizmet Gören Hastalarımızın Yorumları Tedavi Alan Hastalarımız Hakkımızda Ne Düşünüyor?

Uzun süredir dişlerimin acil tedaviye ihtiyacı vardı. Yurt dışında yaşadığım için zaman bulup yaptıramadım. Ali Bey ile tanıştıktan sonra dişlerimi güvenle kendisine teslim ettim, çok memnun kaldım. Ali Bey başta olmak üzere herkese teşekkür ederim.

Ayça D. Diş Teli

Merhaba. Diş kontrolü ve tedavisi için gittim. Çok güzel, temiz, kaliteli bir klinik. Personel ilgili ve güler yüzlü. Deneyimli hekimlerinin yönlendirmeleriyle kaliteli diş sağlığı hizmetini buldum. Herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederim.

Mete G. Ortodontik Tedavi

Eğer işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız, profesyonel bir hizmetle yardım alabileceğiniz harika personelin güler yüzünü sizden eksik etmediği bu kliniğe gerçekten hiç düşünmeden gidebilirsiniz. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir sağlık kuruluşu.

Murat K. Diş Tedavisi

Bizi Hemen Arayıp Kampanyalarımızdan Yararlanabilirsiniz Diş Teli Tedavisi Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Hemen Bize Ulaşın

Ağız ve Diş Sağlığı Hakkında Sahip Olduğumuz Sertifikalarımız Sahip Olduğumuz Ödül ve Sertifikalarımızla Gurur Duyuyoruz

Ücretsiz Muayene Fırsatı için Formu Doldurabilirsiniz Hakkımızda Merak Ettiklerinizi Öğrenmek için İstediklerinizi Sorabilirsiniz