Hakkımızda

İstanbul Diş teli Tedavisi İle İnci Gibi Dişlere Kavuşun

Ağız ve diş sağlığınızı korumak hem estetik açıdan hem de vücudunuzun genel sağlığını dengelemek için önemli bir rol oynuyor. Diş sağlığının tüm vücut sağlığını etkileyen bir mihenk taşı olduğunu bilen kurumumuz, deneyimli kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Diş hekimliği ve tedavisi alanında son teknolojik gelişmeleri takip eden kliniğimiz bünyesinde kendini devamlı geliştiren uzman diş hekimlerine yer veriyor. Teknolojik ekipmanlarla donatılan muayenehanemizde, hastalarımızın tüm tedavi ihtiyaçlarını büyük bir titizlikle karşılıyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için, bizime hemen ulaşabilirsiniz. Kliniğimizi ziyaret edebilir; kurumumuzun prensipleri, tedavi süreçleri ve aşamaları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ücretsiz Muayene ve Röntgen İçin Bize Ulaşın

Hakkımızda Anlatılanlardan Daha Fazlasını Deneyimlemeye Hazır Olun

Ortodonti alanında uzman hekimlerimiz tedaviye başlamadan önce hastalarımızla tedavinin aşamalarını paylaşarak planlama yapmayı seçiyor. Hasta ve doktorun işbirliğinde ilerlemesi gereken ortodontik tedaviler sırasında hekimlerimiz tedavinin işleyişini, diş teli kullanımı ve izlenecek yolu bütün detaylarıyla açıklıyor. Başarı sonuçları temin eden hekimlerimiz, tedavi sürecinde her daim sizin yanınızda ve size destek oluyor. Rutin kontrollerle sürecin her aşamasını sıkı bir şekilde takip ediyor. Sağlık herkesin hakkı misyonu çerçevesinde hareket eden kurumumuz, her bütçeden bireylere hizmet sunuyor. Çocuktan yetişkine her yaştan hastamızın dişlerinin ortodontik sorunlarını tedavi ederken diş teli fiyatları konusunda da hastalarımızı memnun ediyoruz.

Hemen Arayın ve Kaliteli Diş Teli Tedavisi Fırsatından Yararlanın Yetişkin ya da çocuk diş teli tedavisi için bizimle kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Hastalarımızın Hakkımızda Yaptıkları Yorumlara Göz Atın Bizim İçin Hastalarımızın Görüşleri Çok Değerlidir

Alt ve üst dişlerim şekil olarak oldukça bozuktu. Bu durum hem yemek yememi zorlaştırıyor hem de gülümsememi kısıtlıyordu. Diş teli tedavisi hakkında yaptığım araştırmalar beni korkutmaya yetti. İlk randevuya gittiğimde kliniğin doktorları beni endişelerimden kurtardı. Şeffaf diş tellerimle mutluyum ve tedavim sonuç vermeye başladı, teşekkürler.

Emre B. Diş Teli Tedavisi

Oğlum çene uyuşmazlığı problemi yaşıyordu. Çenesi iyi kapanmadığı için çiğneme ve görünüm sorunu çekiyordu. İnternet üzerinden araştırmaya başladım ve kaliteli tedavi imkanlarıyla bu klinikle tanıştım. Ücretsiz röntgen çekimi kampanyası sayesinde oğlumun dişlerinin mevcut durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olup doktorumuzla birlikte tedaviyi planladık.

Zehra O. Ortodontik Tedavi

Dişlerimde birbirinin üzerine binmeler ve çarpralıklar vardı. Bu durum beni çocukluğumdan beri rahatsız ediyordu ama bir türlü tedaviye cesaret edemiyordum. Yakın bir akrabamızın tavsiyesiyle klinikten randevu aldım. Güler yüzlü ve işini iyi bilen bir ekiple karşılaştım. Başarıyla tedavi oldum, teşekkürler.

Hasan A.

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Sahibi Olun

Diş telinin oldukça zorlu ve uzun süren bir tedavi olduğuna dair genel yargı, doğal olarak hastalarımızın kafasında soru işaretleri meydana getirir. Kliniğimize yapılan başvurular sırasında ilk adımda bu soru işaretlerini gidermek için; tedavi sürecinin bütün hatlarıyla anlatıyoruz. Randevunun ardından röntgen çekimi, muayene ve gerekli olan birkaç tetkik ile hastalarımızın diş anatomisi hakkında bilgilendirme yapıyoruz ve tedavi sürecini beraberce planlıyoruz. Kişiye özel olarak planlanan tedavi takvimine göre; randevularınızı oluşturuyoruz.

Diş Teli İstanbul

Diş Teli

(0212) 123 45 67

bilgi@dis-teli.net

Ortodonti Alanında Sertifika ve Üyeliklerimiz Sertifika ve Üyeliklerimiz Başarı Hizmetlerimizin Anahtarıdır

Hakkımızda Söylenenleri Deneyimlemek İçin Bize Ulaşın İletişim Formunu Doldurun, Randevunuzu Oluşturalım, Avantajlarımızdan Faydalanın