Şeffaf Plak

Estetik Kaygısı Olmadan Şeffaf Plak Diş Teli Tedavisi

Genetik veya sonradan oluşan çevresel faktörlere bağlı olarak dişlerde ortaya çıkan yapısal bozukluklar, ortodonti uzmanlarımız tarafından kusursuz şekilde tedavi edilir. Çeşitli tedavi seçenekleri hastanın tercihlerine hitap etmekle birlikte hastalığın düzeyine de uygun bir biçimde seçilir ve metal diş telleri kadar şeffaf diş plakları da ortodonti uzmanlarımız tarafından hastalarımıza tavsiye edilmektedir. Klinik olarak bizler öncelikle hastamızın rahatsızlık derecesini belirliyoruz. Sonrasında ise ideal tedavi seçeneklerini hastamıza sunuyoruz. Tedavi yöntemine karar verdikten sonra vakit kaybetmeden uygulama aşamasına geçiyoruz. Süreç uzun sürdüğü için belli aralıklar ile dişteki değişikliğin seyrini takip edebilmek amacıyla gerekli kontrolleri de yapıyoruz. Beşiktaş, Şişli, Levent başta olmak üzere tüm şehre hizmet veren kliniğimizin sunduğu imkanlardan yararlanmak için daima bize ulaşabilirsiniz.

Şeffaf Plak Tedavisinde Kampanyalarımızdan Yararlanın

Şeffaf Plak Diş Teli Tedavisinde Yılların Verdiği Deneyim

Gelişen teknoloji sayesinde dişlerdeki yapısal bozuklukları şeffaf plak yöntemi ile tedavi etme imkanı mümkün hale gelmiştir. Kişiye özel olarak dijital ortama aktarılan ölçülerle üretilen plaklar, dişlerindeki görsel bozukluğun düzelmesini isteyen ancak tel tedavisi yaptırmak istemeyenler için kurtarıcı niteliği taşımaktadır. Diş plakları, tüm dişleri sararak dişlerin istenen yönde hareket etmesini sağlar. Ek olarak şeffaf diş plakları, kişiye özel üretildiğinden diş teli kadar başarılı sonuçlar elde edilebilir.

Dışarıdan Bakıldığında Fark Edilmeyen Şeffaf Plak

Invisalign olarak da bilinen şeffaf plaklar, konuşma bozukluğu gibi sorunlara yol açmadığından çevrenizdeki kişiler tarafından fark edilmez. Gün içerisinde kolaylıkla takıp çıkarabileceğiniz için dilerseniz özel günlerde ya da önemli toplantılarınızda plakları kullanmayabilirsiniz. Fakat tedavinin hızlı sonuç vermesi için plakların her gün düzenli olarak minimum 22 saat kadar dişlerde kalması gerektiğini unutmamalısınız. Aksi halde tedavide süreç uzar. Tedavinizi uygulayan hekiminiz tarafından bu bilgiler tedavi öncesinde sizlerle paylaşılır.

Şeffaf Plak Tedavisinde Deneyimi ve Kurumsallığı Bir Araya Getiriyoruz

Sert plastiklerden hazırlanan şeffaf plak tedavisi öncesinde her hastamızın ağız muayenesini yapıyoruz. Muayene bize hastamızın tedavi için uygun olup olmadığı konusunda bilgi veriyor. Tedavi için uygun olan hastalarımızın ağız ölçüsünü alıyoruz. Dijital ortamda yapılan ölçü alma işlemi sayesinde hata payı minimize ediliyor. Ölçünün dijital ortama aktarılabilmesi aynı zamanda tedavi bitiminde dişlerdeki değişikliği de önceden görebilmemize imkan veriyor. Fakat tüm bu süreç için yaklaşık 15 günlük bir zaman gerekiyor. Plakların hazırlanması ve kullanılmaya başlanmasının ardından 15 günde bir farklı kuvvet uygulayan yeni plak takılıyor.

Şeffaf Plak Tedavisinde Ekonomik Çözümler

Şeffaf plak tedavisinin maliyetleri hastaların kişisel durumlarına göre farklılık gösterebilir. Tedavi sürecinden vakanın karmaşıklığına kadar pek çok faktör fiyatların değişmesine neden olabilir. Tedavi sürecinde tercih ettiğiniz sağlayıcı da şeffaf diş plağı fiyatları bakımından farklılıkları ortaya çıkarabilir. Bizler kaliteli sağlayıcılar ve ortodonti alanında uzman hekim kadromuzla başarılı sonuçlara imza atıyoruz. Siz de bu kalite ve deneyimden yararlanın diye fiyatlarımızı da ekonomik düzeyde tutuyoruz. Dilerseniz kendinize uygun ödeme seçeneklerinden de yararlanarak bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan şeffaf plak tedavisi olabilmek için ekip arkadaşlarımızla iletişime geçerek hemen randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Kliniğimizde Tedavi Gören Hastalarımızın Şeffaf Plak Yorumları Hastalarımızın Kliniğimizdeki Deneyimleri

Dilediğim zaman takıp çıkarabildiğim şeffaf plak tedavisini öneren doktoruma teşekkür etmek istiyorum. Tedavi öncesinde korkularım olsa da tüm korkularımı doktorum sayesinde yenmeyi başardım. Kliniğin özverisi ve kalitesi tedavi için seçimimde karar vermeme yardımcı oldu.

Ruhsar P. Şeffaf Plak

Şeffaf plak tedavisi benim açımdan sosyal ve iş hayatım için kesinlikle kurtarıcı bir tedavi oldu. Dilediğim zaman plakları çıkarabiliyor olmam tedaviyi seçmemde önemli bir kriterdi. Doktorumun deneyimi ise başarılı sonuç almamda oldukça etkiliydi.

Berivan B. Şeffaf Plak Tedavisi

Plak tedavisi dişlerimdeki yapısal bozukluğun tedavisi için doktorumun önerisi ile tercih ettiğim bir yöntem oldu. Tedavi sonunda dişlerimin kazandığı estetik görüntüyü fark edince iyi ki doktorumun tavsiyesini dinledim dedim. Tüm ekibe çok teşekkür ederim.

Kerem S. Diş Plağı Tedavisi

Şeffaf Plak Tedavisi Olmadan Kampanyalarımızı Öğrenin Kampanyalarımız Hakkında Bilgi Sahibi Olabilirsiniz

Şeffaf Plak Tedavisinde Başarımızın Kanıtı Sertifikalarımız Sertifika ve Üyeliklerimiz

Şeffaf Plak Diş Teli Tedavisinde Size Özel Ödeme Seçenekleri Kampanyalar ve Daha Fazlasını Öğrenmek İçin Formu Doldurun