Şeffaf Diş Teli

Estetik Kaygıdan Uzak Görünmeyen Diş Teli

Dişte meydana gelen eğrilik veya dişler arasındaki ayrık yapı nedeniyle pek çok kişi rahatsızlık duyar. Fakat yaşın da ilerlemesiyle birlikte tedaviye yönelik kaygılar ortaya çıkar. Bu kaygıların çoğunu ise estetik görüntü oluşturur. Bu tür kaygılar sebebiyle tel tedavisinden çekinen hastalarımıza şeffaf tel tedavisini öneriyoruz. Şeffaf diş telleri metal teller gibi dikkat çekmediğinden görsel açıdan problem yaratmaz. Şeffaf tel tedavisinde kullanılan braketler, porselen ya da seramikten yapılır. Alanında uzman hekim kadromuzla verdiğimiz ortodontik tedavilerde hastalarımızın kaygılarını dinleyerek onlara uygun tedavi seçeneklerini sunuyoruz. Beşiktaş, Şişli, Levent çevresi başta olmak üzere tüm şehre hizmet verirken kaliteli ve hasta odaklı hizmet anlayışımızı da her zaman bir üst noktaya taşıyoruz.

Şeffaf Diş Teli Tedavisinde Kampanyalarımızdan Yararlanın

Görünmeyen Diş Teli Tedavisi ile Gülümsemenizi Saklamayın

Tedavi bitinceye dek estetik bir görüntü sağlayan şeffaf diş teli, metal tellere nazaran daha hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle ağız ve dişlerin temizliğine daha çok özen göstermek gerekir. Porselen malzemeden yapılan braketler diş rengine uygun bir biçimde yapıldığından özellikle ileri derecede çapraşık diş rahatsızlığına sahip yetişkinlerde uygulamayı tercih ediyoruz. Gelin siz de şeffaf tel tedavisi ile istediğiniz kusursuz görüntüye kavuşun.

Porselen ve Seramik Seçenekleri ile Şeffaf Diş Teli

Görünmez diş teli her ne kadar porselen malzeme kullanılarak hazırlanıyor olsa da seramik hatta safirden de yapılan teller bulunuyor. Fakat özellikle porselenden yapılan braketler gelişen teknoloji ile birlikte daha dayanıklı bir hale getirildi. Tellerin dayanıklılığı her ne kadar artırılsa da olası kazaları önlemek adına sert ya da yapışan gıdaları tüketirken dikkat etmenizde yarar bulunuyor. Aktif bir biçimde sporla uğraşan hastalarımıza ise spor esnasında koruma takmalarını öneriyoruz.

Mükemmel Sonuç Odaklı Şeffaf Diş Teli Tedavisi

Şeffaf diş teli tedavisinde uygulama aşamasına geçmeden önce kliniğimize başvuran her hastamızın genel ağız muayenesini yapıyoruz. Muayene aşamasında karşılaştığımız rahatsızlıkları tedavi ettikten sonra ise tel uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Telleri dişlere takmadan önce dişin zaman içerisinde zarar görmemesi adına diş temizliğinin tamamlanması gerekiyor. Diş temizliği yapılırken özel solüsyonlar kullanıyoruz. Genel muayene ve genel bakım sonrası şeffaf teli takıyoruz. Tel tedavisinin süresi rahatsızlığın derecesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Tedavi tamamlanana kadar belli aralıklar ile hastamızı genel kontrol için muayeneye çağırıyoruz. Böylece süreci yakından takip edebiliyoruz.

Şeffaf Diş Teli Tedavisinde Uygun Ödeme Seçenekleri

Porselen ya da seramikten yapılan şeffaf braketler metal braketlere nazaran daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Fakat dayanıklılık ve problemsiz bir süreç için kaliteli malzeme kullanılması gerekir. Aksi halde tedavi esnasında pek çok sorunla karşılaşabilirsiniz. Daha uygun fiyatlı olması açısından bazen sert porselen yerine sert plastik kullanılsa da bu malzeme uzun vadede sıkıntılara yol açabilmektedir. Bu nedenle şeffaf tel tedavisinde doğru ve kaliteli malzemelerin tercih edilmesi gerekir. Bizler klinik olarak bu konuya hassasiyetle yaklaşıyoruz. Fakat hastalarımız bütçesini zorlamasın diye şeffaf diş teli fiyatları kliniğimizde oldukça ekonomik düzeyde tutuluyor. Ayrıca alternatif ödeme seçenekleri de sunmaktayız.

Kliniğimizde Tedavi Olan Hastalarımızın Şeffaf Diş Teli Yorumları Hastalarımızın Gözünden Kliniğimiz

Tel tedavisi için gittiğim klinikte doktorumun önerisi ile şeffaf tel yöntemini tercih ettim. Kaliteli ve porselen braketler kullanıldığı için tedavim boyunca dişlerimde herhangi bir rahatsızlık oluşmadı. Son kontrolümde tellerimin kısa süre sonra çıkabileceğini de öğrenmek keyif verici.

Sema G. Şeffaf Tel Tedavisi

Çocukluğumdan bu yana yaşadığım ayrık diş problemi gerek sosyal hayatımda gerekse de iş hayatımda beni zorlamaya başlamıştı. Fakat metal telleri de kullanmak istemedim. Bu nedenle tercihimi şeffaf diş telinden yana kullandım. Sonuçtan çok memnunum.

Gamze Ö. Şeffaf Diş Teli

Şeffaf tel tedavisi, görünmez yapısı nedeni ile tercih ettiğim bir yöntemdi. Ayrıca doktorumun tavsiyesi de tedavi için kararımın netleşmesinde etkili oldu. Tedavim boyunca kontrollerim düzenli aralıklar ile yapıldığından sorun yaşamadım.

Sami Y. Şeffaf Tel Tedavisi

Şeffaf Diş Teli Tedavisinde Size Özel Kampanyalar Kampanyalarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayın

Şeffaf Diş Teli Tedavisine Yönelik Sertifikalarımız Ortodonti Alanındaki Sertifikalarımız

Görünmeyen Diş Teli Tedavisinde Ön Muayene Hizmeti Formu Doldurun Kampanyalarımızdan Haberdar Olun